فروشگاه اینترنتی کوپرایس

درباره ما

در جامعه کنونی ما، هر شخص به صورت معمول ممکن است یک یا در نهایت دو بار تصمیم به خرید لوازمی در حوزه ی ساختمان را بگیرد، بنابراین در نگاه هر خریدار الویت انتخاب با کالایی می باشد که بهترین کیفیت را در کنار حداقل ریسک ممکن در نقص فنی داشته باشد.

ما در فروشگاه اینترنتی کوپرایس با آگاهی از این نگرش خریدار، فعالیت خود را به صورت تخصصی در حوزه لوازم خانگی پایه گذاری کردیم.

الویت ما در کوپرایس همواره انتخاب بهترین کالاها از نظر کیفیت، کارایی و قیمت به دور از نام برندها بوده است. تمامی محصولات قبل از قرارگیری در فروشگاه کوپرایس، جهت بررسی لز لحاظ کیفیت و کارایی،  تست شده و سپس در معرض دید کاربر جهت خرید قرار داده میشوند. این فرایند حتی بعد از تایید کالا مجددا به صورت تست های دوره ای انجام می گیرد تا در صورت تغییر در ساختار کالا، کاربر به صورت به روز از این تغییرات آگاه شود. نکته ی دیگری که همواره جهت انتخاب کالا، مد نظر ما قرار می گیرد داشتن واحد های پس از فروش در اکثر شهرهای کشور و پاسخگویی سریع و مناسب جهت رفع مشکل خریدار در این قسمت می باشد.

در پایان ما بنا داریم در فروشگاه کوپرایس با انجام بررسی های فنی دقیق و اطمینان از کیفیت و خدمات پس از فروش کالای عرضه شده، محیط را برای کاربر ایجاد کنیم که بدون دغدغه ی فکری و با آگاهی کامل در راستای انتخاب و خرید کالای خود اقدام نماید.