قوانین و مقررات

پرداخت
1) نحوه ی پرداخت: به علت ماهیت اینترنتی فروشگاه که برای ثبت سفارش و تسویه به صورت آنلاین انجام می پذیرد و امکان خرید حضوری و تسویه در محل وجود ندارد.

2) اختلال در سامانه پرداخت: در صورت اختلال در ورود به درگاه پرداخت بانک و یا برداشت از حساب کاربر، وجه برداشتی حداکثر تا مدت 72 ساعت به حساب کاربر برگردانده می شود.

3) پیگیری ثبت سفارش: بعد از طی کردن مراحل خرید و تسویه حساب توسط کاربر، فاکتور کالای خریداری شده توسط کاربر به صورت ایمیل و یا پیامک (به انتخاب کاربر) ارسال شده و کاربر در صورت عضویت در سایت با مراجعه به پنل کاربری و یا تماس با بخش پشتیبانی از فرآیند پردازش کالای خود آگاه می شود.

4) انصراف از خرید: چنانچه کاربر بعد از خرید کالا قصد انصراف از خرید را داشته باشد بایستی قبل از پردازش کالا با بخش پشتیبانی تماس حاصل نموده و بعد از تایید و طی کردن مراحل مربوطه، حداکثر بعد از 12 ساعت مبلغ پرداختی به حساب کاربر بازگردانده می شود.

ارسال کالا

1) زمان ارسال کالا: بازه زمانی ارسال برای کلیه محصولات 24 تا 72 ساعت می باشد، فقط در مورد کالاهای مربوط به گروه وان و جکوزی به علت تست عدم نفوذ آب به خارج از بدنه این مدت به 5 روز افزایش می یابد.

2) نحوه مرجوعی کالا: خریدار در زمان تحویل کالا، بایستی کالای خریداری شده ی خود را از لحاظ ظاهری بررسی کرده و در صورت وجود هرگونه مغایرت در مدل و شکل فیزیکی، از تحویل گرفتن آن خودداری کرده و حداکثر تا 24 ساعت مشکل خود را با بخش پشتیبانی در میان بگذارد تا اقدام لازم جهت ارجاع کالای معیوب و تعویض آن انجام گیرد. چنانچه خریدار بعد از تحویل گرفتن کالای خود، اقدام به بررسی آن نماید، در صورت وجود مشکل فروشگاه کوپرایس تعهدی نسبت به تعویض آن ندارد.

ضمانت کالا

1)مدت زمان گارانتی:محصولات قرار گرفته شده در فروشگاه برحسب نوع و شرکت سازنده دارای مدت زمان گارانتی متفاوتی می باشند ، به همین علت کاربر می تواند با مراجعه به بخش توضیحات محصول مدت گارانتی هر محصول را مشاهده نماید.

2)خدمات پس از فروش:خریدار برای بهره مندی از خدمات پس از فروش کالای خود ملزم به حفظ برگه ی ضمانت نامه ی خود می باشد.در صورت مفقودی ضمانت نامه تعرفه ی خدمات پس از فروش به صورت آزاد محاسبه می گردد.

نکته:فروشگاه اینترنتی کوپرایس صرفا به عنوان واحد فروش شرکت ها عمل می کند ودر بحث گارانتی فقط وظیفه هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش کارخانجات را درصورت درخواست دارد.